Klima yoluyla bulaşan hastalıklara dikkat!

Sıcak havalarda konforlu olabilmek ve verimli çalışabilmek için kullanılan klimalar aynı zamanda sağlığımız açısından ciddi sorunlara da neden olabiliyor. Klima yoluyla bulaşan en önemli hastalık “klima hastalığı” olarak da adlandırılan “lejyoner hastalığı”.
Bu bakteri, klimaların filtre sistemlerinde, uygun nem ve ısıda çoğalıp buralardan ortam havasına dağılarak solunum yolu ile akciğerimize bulaşmaktadır. Hastalığın bulaşması ile vakalarda ölüm ile sonuçlandığı görülmektedir.
Klimaları yoğun olarak kullandığımız şu günlerde, yukarda bahsedilen hastalıkla karşı karşıya kalmamak için bakım ve temizliğini düzenli olarak yaptırarak önleminizi almanız gerekmektedir.
Hastalıktan En Etkili Korunma Yolu Klima Bakım Ve Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmaktır
-Evinizdeki iş yerlerinizdeki klimaların yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmanız hastalığın üreyip yayılmasını önlemekte en önemli faktör olduğunu unutmayınız.
Rüzgar Teknik Servis : +90 542 423 34 54

Arıza teşhis, tamir, temizlik işlemleriniz için Rüzgar Teknik Servis Merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Gerekli bakımılarını zamanında kontrol arıza teşhis ve tamirat yaptırarak klimanızın arızalanmasını olagelen arızanın büyüyüp daha büyük masraflar açmasını Rüzgar Teknik Servis merkezimiz ile irtibat kurarak önleyebilirsiniz.

RÜZGAR TEKNİK SERVİS ACİL SERVİS RANDEVU HATTI: 0 542 423 34 54